Hotel Residence 7 Angels

ubytovanie Praha 1
 

*** Hotel Residence 7 Angels / ubytovanie Praha 1

Hotel Praha 1 Residence 7 Angels

Residence 7 Angels - Súkromná rezidencia pôvodne z roku 1411 sa nachádza v historickej časti Prahy, v exkluzívnej lokalite Starého Mesta, len pár krokov od Karlovho mosta a Staromestského námestia. Dom s reštauráciou, letnou záhradkou v átriu a Privat Boutique hotelom bol zrekonštruovaný do dnešnej podoby.

Hotel Residence 7 Angels - ubytovanie
Hotel v Prahe ponúka ubytovanie v klasických dvojlôžkových a trojlôžkových izbách a apartmánoch rozmerov 30 až 95 m2. Izby majú vlastné sociálne zariadenie - kúpeľňa so sprchou alebo vaňou. Izby sú vybavené TV so satelitným príjmom, chladničkou a komfortným štýlovým starožitným (štýl La Patio) i moderným nábytkom. Vo všetkých izbách je manželská posteľ. V niektorých apartmánoch je k dispozícii kuchynka a práčka.

Praha Residence 7 Angels - služby
Raňajky sa podávajú formou bufetu v reštaurácii hotela Residence 7 Angels a to každý deň od 09:00 do 10:00 hodín. Na želanie je možné využiť domácu práčovňu za poplatok. Parkovanie je možné v podzemných garážach 5 minút pešo od rezidencie, na Palachovom námestí - Rudolfinum. Cena parkovného je 600, - Kč / deň.

Residence 7 Angels v Prahe - reštaurácia
Restaurant 7 Angels v secesnom štýle ponúka klasickú českú i medzinárodnej kuchyňu. Medzi iným aj jedlá z rýb a dobré české, moravské a francúzske vína. Kapacita reštaurácie hotela Residence 7 Angels v Prahe je 50 miest v hlavnej časti a 25 miest v menšej miestnosti s krbom. Pre počúvanie a dobrú náladu hrá každý piatok a sobotu od 19:30 hodín živá hudba. Po dohode hotel a reštaurácia ponúkajú možnosť usporiadania rautov a svadieb, pre skupiny aj špeciálne skupinové menu.

Staromestské námestie je vedľa Pražského hradu jedným z turisticky najnavštevovanejších miest v Prahe. Jeho história siaha až do 11. storočia, kedy námestie tvorilo križovatku ďalekých obchodných ciest a slúžilo ako trhovisko známe po celej vtedajšej Európe. Významnou pamiatkou Staromestského námestia je Staromestská radnica, ktorá je obľúbeným turistickým cieľom a dejiskom svadobných obradov. Turisti tu obdivujú prekrásny a unikátny Staromestský orloj, ktorý pochádza z roku 1410. Jedná sa o najlepšie zachovaný stredoveký orloj a je zapísaný na zozname kultúrnych pamiatok UNESCO v Českej republike.

Rezidenciu 7 Angels v Prahe si pre svoj pobyt vybrali a navštívili hostia ako napr Giulio Andreotti, Shirley Temple, Jean Reno, Lorenzo Lamas, skupina Rolling Stones, Martina Hingis, futbalový tím AS Roma, druhý prezident Českej republiky Václav Klaus, Karel Gott ...

Hotel Praha 1 Residence 7 Angels - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 1 Residence 7 Angels - hotel má reštauráciuHotel Praha 1 Residence 7 Angels - k dispozícii letná terasaHotel Praha 1 Residence 7 Angels - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Residence 7 Angels - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 1 Residence 7 Angels - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 1 Residence 7 Angels - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 1 Residence 7 Angels - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1 Residence 7 Angels - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1 Residence 7 Angels - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1 Residence 7 Angels - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: